Tarnetingimused

Tööriistamarket e-poest ostetavat kaupa on võimalik toimetada Omniva pakiautomaatidesse üle Eesti. Lisaks Omniva pakkiautomaatidele on võimalik kasutada nii DPD kullerteenust kui ka DPD väljastuspunkte ja pakiautomaate. Kaupadele on võimalik järgi tulla ka kõikidesse Tööriistamarketi kauplustesse. Erimõõtmeliste kaupade puhul pakume eritranspordi võimalust.

Tarneviisid

Transpordiviis

Maksimaalne kaal

Maksimaalsed mõõdud

Summa

Omniva pakiautomaat

30 kg

37cm x 36cm x 60 cm

3.90 €

DPD Väljastuspunkt

20 kg

37cm x 44cm x 61 cm

3.90 €

DPD Kuller

E-L 8.00-17.00

-

-

5.90 €

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamisel Tellija poolt valitud pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu. Juhul kui tellimuse maksumus ületab 150 eurot, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

Tööriistamarket e-pood ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Tööriistamarket e-poest mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse pakiautomaadi unikaalse koodi ning selle alusel on kaup kätte saadud.

Juhul, kui Tellija ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, loeb Tööriistamarket e-pood, et klient on tellimusest loobunud ning Tööriistamarket e-pood tagastab kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Kullerteenus

Kohaletoimetus kulleriga toimib üle Eesti.

Juhul kui tellimuse maksumus ületab 150 eurot, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

Kättetoimetamine järgmisel päeval (esmaspäev – laupäev; v.a väikesaared). Toimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 h ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Paki toimetus tööle või koju kätte. Soovi korral on DPD minupakk.ee keskkonnas võimalik jälgida paki teekonna staatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta. Kuller teeb 2 kättetoimetuskatset.

Tulen kaubale ise järele

Ostjal on võimalik tellitud kaup kätte saada Tööriistamarketi kauplustest. Selleks tuleb kättesaamise viiside seast valida „Tulen ise järgi“ ning märkida sobiv Tööriistamarketi kauplus. Antud transpordiviis on ostjale tasuta.

Kauba väljastamine toimub Tööriistamarketi kauplusestest lahtioleku aegadel.

Kaubale ise järgi tulles kehtib sama tarneaeg, mis teiste transpordiviiside korral. Kaup jõuab kohale kuni 5 tööpäevaga. Ostjat teavitatakse telefoni või e-maili teel kui kaup on kättesaamiseks valmis. Pakile tuleb kauplusesse järgi tulla 7 päeva jooksul alates teavituse saamisest.

Kaup väljastatakse vaid kauba tellinud isikule tellimuse numbri ja isikut tõendava dokumendi alusel (ID kaart, pass, juhiluba), v.a. juhul, kui klient annab Tööriistamarket  e-poele eelnevalt teada kaubale järele tuleva isiku muutumisest. Isikut tõendava dokumendi puudumisel võib Tööriistamarket e-pood jätta kauba väljastamata.

Tööriistamarket e-pood ei vastuta kliendile tekkinud kahju eest, kui Tööriistamarket e-poest mittetulenevatel põhjustel on kolmandad isikud saanud oma valdusse koopia arvest või unikaalse tellimuse numbri ja selle alusel on kaup kätte saadud.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loeb Tööriistamarket e-pood, et klient on tellimusest loobunud ning Tööriistamarket e-pood tagastab kliendile ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.