Milwaukee

Tööriistamarketi suvekampaania 2019

   „ VÕIDA MILWAUKEE TELK, KERAAMILINE GRILL JA GAASIKIIRGUR“

 

Auhinnamängu korraldaja on Järva Tarbijate Ühistu.

 

Kampaania kestvus:  01.06. – 30.06.2019.a.

 

Kampaania auhind: „Milwaukee kuppeltelk, keraamiline söegrill ja gaasi soojakiirgur“

 

 

Kampaania reeglid:

 1. Kampaanias osalemiseks tuleb Tööriistamarketi kauplustes või e-poes osta Milwaukee tooteid vähemalt 50€ väärtuses.
 2. Iga ostuga, mille väärtus on vähemalt 50€, saab klient võimaluse täita ühe loosikupongi. Täidetud loosikupong tuleb lasta kaupluses olevasse loosikasti, e-poes tuleb oma osalemist kinnitada ostu vormistamise lehel. Ostu tõendav dokument (kassatšekk või arve) tuleb alles hoida kuni loosimiseni ja esitada võidule järele tulles. Loosikupongi saamise tingimuseks on kauba eest kohene tasumine sularahas või pangakaardiga.
 3. Täidetud loosikupong tuleb panna kaupluses olevasse loosikupongikasti. Kampaania korraldajal on õigus ebakorrektselt täidetud või võltsitud loosikupongid loosimisest välja jätta.
 4. Loosimises osalevad loosikupongid, mis on kastidesse pandud hiljemalt 30.06.2019.a.
 5. Loosimises ei osale kampaania korraldamisega seotud isikud, kaupluse personal ja nende pereliikmed.
 6. Auhinna loosimine toimub Tallinna Tööriistamarketis 02.juulil 2019.a. Loosimise korraldab vähemalt 5-liikmeline loosimiskomisjon. Võitjaga võetakse ühendust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Võidu väärtust rahas ei väljastata.
 7. Loosikupongide loosikasti laskmisega on loosikupongi täitnud isikud andnud Kampaania korraldajale õiguse võidu korral oma nime avalikustamiseks kauplustes, Tööriistamarketi kodulehel.
 8. Kõik võitjad peavad auhinna kättesaamiseks esitama Korraldajale või Korraldaja ametlikule esindajale oma isiku tuvastamiseks pildiga kehtiva dokumendi (pass, juhiluba, ID – kaart). Alaealiste ehk nooremate kui 18 – aastaste isikute puhul antakse auhinna hooldusõigust või vanemlikke õigusi omavale isikule vastava tõendi esitamisel. Kampaania korraldaja ei vastuta kampaaniaauhinna kasutamisel tekkida võivate võimalike kahjude eest.
 9. Kampaania Korraldaja tasub kõik ette nähtud maksud.
 10. Auhinna vastuvõtmist võitja poolt loetakse ühtlasi ka loa andmiseks Kampaania Korraldajale võitja nime kasutamiseks ja avaldamiseks meedias, reklaamides, PR – tegevuses ilma võitjale selle eest tasu maksmata ja täiendavata kokkulepet sõlmimata.
 11. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus lõpetada Kampaania ja auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure), kampaaniareeglite olulise rikkumise või kuritarvitamise asjaolude ilmnemisel.

Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega ja/ või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult aadressil: Järva Tarbijate Ühistu, Tööstuse 11, Paide 72720.  Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Kampaania lisainfo Tööriistamarketi kauplustest ja aadressil www.tööriistamarket.ee